Bez Vás by to nebylo ono!

20. září 2009 | 21.43 |

DŮLEŽITÉ!!!

Jelikož se o Alžbětu již nějaký pátek zajímáme a poté, co jsme při úmorném hledání na internetu zjistily, že existuje tak žalostně málo povedených a důvěryhodných webových stránek o této obdivuhodné ženě, rozhodli jsme si založit také "nějaký ten blog". Naším cílem je, aby zde každý našel to, co hledá a také se dozvěděl spoustu novinek a zajímavostí. Byly bychom samozřejmě velmi rády, abyste se sem vždy rádi a často vraceli. Je tomu pár týdnů, co jsme začaly, takže pro začátek prosíme o trochu shovívavosti a trpělivosti, než se to tu alespoň částečně "rozjede" - vždyť to znáte, každý musí jednou začít a ne každý začátek je nejjednodušší.

Jak jste si již jistě všimli, naše články nejdou kopírovat. To proto, aby si je kdekdo nemohl vydávat za své, jak to s oblibou dělá spousta lidí, a tak když budete jakýkoli chtít, napište na e-mail cisarovna-sisi.vzpomina.cz@seznam.cz a nejpozději do druhého dne vám ho pošleme. Snad nemusíme připomínat, že psát zdroj na svém webu je slušností. 

Máte návrh na zajímavou rubriku či anketu? Zajímají vás perličky ze života nejaké osobnost, která , byť nepatrně, měla něco společného s  Alžbětou? Chcete vědět víc o vrahovi císařovny, či snad chcete vidět pilník,  jímž byla císařovna probodnuta?

Své názory a náměty pište dokomentářů nebo na již zmíněnou e-mailovou adresu.Pravda, můžeme si tu psát co chceme my, jenže my jsme tu pro vása bez vás by to nebylo ono...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

Komentáře